Informacija apie priėmimą

Informacija apie priėmimą

Nors priėmimas į mokyklą “The British School of Vilnius” ir yra vykdomas atrankos būdu, mūsų priėmimo procedūra yra paprasta, o didžiausia dalis informacijos, susijusios su tuo,  yra patalpinta mokyklos interneto svetainėje. Priėmimo metu atliekamas įvertinimas, kuris vyksta mūsų mokykloje arba nuotoliniu būdu, jeigu prašymas teikiamas iš užsienio. Tėvai paprastai gauna atsakymą iš mokyklos per 5 – 10 darbo dienas nuo prašymo pateikimo dienos.

Kaip tarptautinė mokykla mes ieškome universalių mokinių, turinčių stiprų akademinį potencialą,  teigiamą požiūrį ir susidomėjusių papildomomis veiklomis. Mes įsipareigojame užtikrinti,  kad mūsų mokiniai galėtų tęsti mokymąsi ir būtų priimti į geriausiai vertinamus Jungtinės Karalystės ir pasaulio universitetus.

Mes sveikiname ir raginame susidomėjusius tėvelius tiesiogiai įvertinti mokyklą ir jos infrastruktūrą. Kviečiame užsisakyti privačią ekskursiją jums patogiu metu, užpildžius apsilankymo mokykloje formą. Mūsų priėmimo skyrius mielai parodys mokyklos teritoriją ir atsakys į visus iškilusius klausimus. Taip pat galėsite išsamiau aptarti visus iškilusius klausimus apie priėmimo formos pildymą bei priėmimo tvarką.

“The British of School Vilnius” ištisus metus reguliariai rengia atvirų durų dienas besidomintiems ikimokykliniu ir pradiniu ugdymu, kurių metu tėveliai gali tiesiog užsukti ir daugiau sužinoti apie mūsų mokymo programas.

Kaip pateikti prašymą

Pirmas žingsnis (rekomenduojame): pateikti užklausą/ susitarti dėl apsilankymo

Pradinės užklausos gali būti pateiktos priėmimo skyriaus tel. +370 52 33 88 55 arba užsiregistravus susitikimui (spausti nuorodą).

Antras žingsnis (rekomenduojame): aplankyti mūsų mokymo įstaigą

Mokykla džiaugiasi galėdama pakviesti susidomėjusias šeimas į ekskursijas po mūsų mokymo įstaigą ištisus metus, kurios vyksta privataus susitikimo forma. Jeigu norite apsilankyti mokykloje, prašome užpildyti ekskursijos po mokyklą rezervavimo formą. Labai lauksime susitikimo su Jumis ir Jūsų šeima.

Trečias žingsnis (privalomas): užpildyti prašymą priimti į mokyklą

Prašymai į mūsų mokyklą pateikiami, pildant elektroninę priėmimo formą. Kartu su prašymo forma tėvams gali prireikti pateikti pažymas iš buvusių mokyklų, sumokėti prašymo pateikimo mokestį ir pateikti kitų patvirtinančių dokumentų kopijas. Išsami informacija bus pateikta apdorojus prašymą.

Ketvirtas žingsnis (privalomas): vertinimas ir prašymo nagrinėjimas

Pateikus prašymą bus paskirtas susitikimas su tėvais bei vaiko vertinimas. Mokykla siekia pateikti atsakymą apie priėmimą per kelias dienas nuo vertinimo dienos. Kiekvienas prašymas yra nuodugniai nagrinėjamas priėmimo skyriaus ir darželio vadovo. Kai tik prašymas bus išnagrinėtas, priėmimo skyrius susisieks su prašymą pateikusia šeima ir informuos apie priimtą sprendimą.

Penktas žingsnis: paskyrimas į klasę

Sėkmingai pateikus prašymą vaikai yra paskiriami į atitinkamą grupę pagal amžių. Vaikai skirstomi į klases pagal jų amžių rugsėjo 1 d. Jeigu mes negalime pasiūlyti vietos pageidaujamą mokyklos lankymo pradžios dieną, mes raginame tėvus palaikyti ryšį su priėmimo skyriumi.

Pateikite Užklausą

Mums visada džiugu gauti žinių iš būsimų tėvelių, kurie svarsto galimybę pasirinkti mūsų tarptautinę mokyklą savo vaikų mokymuisi. Nedvejodami skambinkite nurodytu telefono numeriu  arba pasirinkite vieną iš pateiktų parinkčių.

Jūs galite pateikti mums klausimą, susitarti dėl ekskursijos po mokyklą (patvirtinimas iš karto) arba pateikti oficialų prašymą priimti į mokyklą. Spustelkite vieną iš mygtukų ir iš karto susisieksite su priėmimo skyriumi.

BSV ŽINIOS

british-international-school-vilnius-latest-newsletter
News

Latest Newsletter

Newsletters cover termly news from across the school including, results and achievements, student and teacher articles and department updates.

Read More »
british-international-school-vilnius-first-weeks-header-2019
News

Start of a New Year

What a great start we have had to our new school year together. We have completed our first few weeks and the children have all

Read More »