Apie Mus

Sveiki atvykę i “The British School of Vilnius” (BSV)

Mūsų mokyklos misija – būti pirmaujančia pasaulio mokykla,o tai reiškia, jog siekiame aukščiausių savo vykdomos veiklos standartų. Esame ambicingi teikdami išsilavinimą, užtikrindami tiek akademinį klestėjimą, tiek charakterio ugdymą. Kiekvienas mūsų mokyklą lankantis vaikas yra mums ypatingas, todėl stengiamės įdiegti ne tik meilę mokslui, bet ir perduoti vertybes bei vertingą patirtį, kuri išliks visą gyvenimą.

“The British School of Vilnius” brangina tradicines švietimo vertybes ir siūlo skatinančią mokymo programą, nuo pat mažens ypatingą dėmesį skiriant skaičiavimui ir raštingumui. Mūsų energinga popamokinės veiklos programa taip pat siekia atskleisti mūsų vaikų potencialą muzikoje, dramoje, sporte ir mene. Siekdami padėti mokiniams suprasti, kas jie yra ir kokie dalykai jiems patinka, mes, sudarydami sąlygas pasitikėti savimi dalyvaujant,  darant klaidas ir smagiai leidžiant laiką, kuriame saugią aplinką, raginame juos mesti sau iššūkį ir aktyviai dalyvauti savo vystyme.

Mes žinome, kad vaikams patinka dideli lūkesčiai ir iššūkiai klasėje, sporto aikštelėje ar mene. Puoselėdami aukštus standartus tikime, kad mūsų mokiniai taps geriausiais kandidatais stojant į bet kuria nepriklausomą Jungtinės Karalystės mokymo įstaigą arba į pasaulinio lygio universitetus.

Nepaisant visų aukštų standartų manome, kad vaikas pirmiausia turi būti laimingas, išskirtinį dėmesį skiriame meilei gyvenimui, gerumui kitiems bei geroms manieroms.

Mums taip pat labai svarbi yra mūsų socialinė aplinka, todėl suteikiame tėvams galimybę dalyvauti tiek mokyklos gyvenime, tiek savo vaikų ugdyme.

Nors tai ir neatstoja apsilankymo mokykloje, mes tikimės, kad mūsų interneto svetainė suteiks jums informaciją apie tai, kokia yra mūsų mokykla ir kokias vertybes mes atstovaujame. Taip pat tikimės, kad greitai galėsite apsilankyti pas mus ir asmeniškai pamatyti mūsų teikiamo ugdymo kokybę ir neabejotiną „kibirkštėlę“ mūsų mokinių akyse.

Pateikite Užklausą

Mums visada džiugu gauti žinių iš būsimų tėvelių, kurie svarsto galimybę pasirinkti mūsų tarptautinę mokyklą savo vaikų mokymuisi. Nedvejodami skambinkite nurodytu telefono numeriu  arba pasirinkite vieną iš pateiktų parinkčių.

Jūs galite pateikti mums klausimą, susitarti dėl ekskursijos po mokyklą (patvirtinimas iš karto) arba pateikti oficialų prašymą priimti į mokyklą. Spustelkite vieną iš mygtukų ir iš karto susisieksite su priėmimo skyriumi.

BSV žinios

british-school-vilnius-facilities-feb21
Campus

Campus Photoshoot Feb

We recently invited a photographer to our campus to capture its development. I think you’ll agree with us, the BSV campus is looking fantastic. If

Read More »
british-international-school-vilnius-campus-january17
Admissions

Admissions Office Opens

Opening fully from September 2019 for the academic year 2019/2020, The British School of Vilnius is accepting applications for places for children from Pre-Nursery (2 years old)

Read More »